Våra utbildningar

Kontakt

Norrländsk Utbildningskonsult AB
Box 226, 941 25 Piteå
Tel Växel: 0911-195 55
Fax: 0911-40 00 34
info@nuab.se

map-card Här hittar du NUAB!

Utbildningslokal & kontor - Piteå

Fläktgatan 28
941 47 Piteå
Visa i Google Maps
map-card Här hittar du NUAB!

Utbildningslokal & kontor - Umeå

Lärlingsgatan 39 C
904 22 Umeå
Visa i Google Maps

Personal - Piteå

David Nilsson

David Nilsson

Verksamhetsansvarig
David.nilsson@nuab.se
0911-195 56
070-359 28 26
Camilla Sundström

Camilla Sundström

Ekonomi
Camilla.sundstrom@nuab.se
0911-195 55
070-266 15 48
Ulrika Sturk

Ulrika Sturk

Utbildningssamordnare
Ulrika@nuab.se
0911-195 59
070-389 28 26
Åsa Johansson

Åsa Johansson

Utbildningssamordnare
Asa.johansson@nuab.se
0911-195 55
070-750 18 72
Katarina Töyrä

Katarina Töyrä

Grafisk form / Kompetent Person Fallskydd
Katarina@nuab.se
0911-195 55
Samuel Blomquist

Samuel Blomquist

Kvalitetsansvarig för Kompetensvy & Kontrollpunkt
Daniel Degerman

Daniel Degerman

Fallskyddsansvarig
Daniel.degerman@nuab.se
0911-195 52
070-610 54 56
Lorens Johansson

Lorens Johansson

Fallskyddsspecialist
Lorens@nuab.se
070-355 56 71

Alexander Grönlund

Fallskyddsinstruktör
Alexander@nuab.se
070-243 53 22
Urban Hellström

Urban Hellström

Fallskyddsinstruktör/Installatör
Urban@nuab.se
070-539 65 50
Andreas Lindgren

Andreas Lindgren

Maskininstruktör
Jan Johansson

Jan Johansson

Maskininstruktör
Jan@nuab.se
072-200 52 06
Roland Lundqvist

Roland Lundqvist

Maskininstruktör
Rolle@nuab.se
0911-195 55

Robert Renberg

Maskininstruktör
Robert.renberg@nuab.se
070-238 85 29

Personal - Umeå

Marcus Thelin

Marcus Thelin

Fallskyddsinstruktör
Marcus.thelin@nuab.se
070 – 444 55 48

Conny Gruffman

Verktygsprovare
Conny.gruffman@nuab.se
070-458 65 50

Per-Anders Larsson

Verktygsprovare
Pelle@nuab.se
070-668 65 50

Robert Löfgren

Verktygsprovare/Instruktör
Robert.lofgren@nuab.se
070-233 97 01

Personal - Stockholm

David Furmanski

David Furmanski

Fallskyddsinstruktör
David.f@nuab.se
076-116 72 93
Jon Godhe

Jon Godhe

Fallskyddsintruktör/Installatör
Marcel Mcalister

Marcel Mcalister

Maskininstruktör
070-458 65 50