Våra utbildningar

Kontakt

Norrländsk Utbildningskonsult AB
Box 226, 941 25 Piteå
Växel: 0911-195 55
Fax: 0911-40 00 34

Generella frågor: info@nuab.se
Bokning & utbildningar: bokning@nuab.se
Faktura & ekonomi: ekonomi@nuab.se

Telefontid: helgfria vardagar kl. 08:00-16:30.

map-card Här hittar du NUAB!

Utbildningslokal & kontor - Piteå

Fläktgatan 28
941 47 Piteå
Visa i Google Maps
map-card Här hittar du NUAB!

Utbildningslokal & kontor - Umeå

Lärlingsgatan 39 C
904 22 Umeå
Visa i Google Maps

Personal - Piteå

David Nilsson

David Nilsson

Verksamhetsansvarig
david.nilsson@nuab.se
0911-195 56
070-359 28 26
Camilla Sundström

Camilla Sundström

Ekonomi
camilla.sundstrom@nuab.se
0911-195 55
070-266 15 48
Malin Pahlin

Malin Pahlin

Kundansvarig säljchef
malin@nuab.se
0911-195 59
070-389 28 26
Samuel Blomquist

Samuel Blomquist

Kvalitetsansvarig för Kompetensvy & Kontrollpunkt
Dennis Nordgren

Dennis Nordgren

Systemutvecklare
dennis@nuab.se
070-338 88 20
Didrik Vetander

Didrik Vetander

Systemutvecklare
didrik@nuab.se
073-56 66 804
Daniel Degerman

Daniel Degerman

Fallskyddsansvarig
daniel.degerman@nuab.se
0911-195 52
070-610 54 56
Lorens Johansson

Lorens Johansson

Fallskyddsspecialist
lorens@nuab.se
070-355 56 71
Urban Hellström

Urban Hellström

Fallskyddsinstruktör/Installatör
urban@nuab.se
070-539 65 50
Linus Jansson

Linus Jansson

Fallskyddsinstallatör
Roland Strandberg

Roland Strandberg

Fallskyddsinstruktör
Andreas Lindgren

Andreas Lindgren

Maskininstruktör
Ronald Lundqvist

Ronald Lundqvist

Maskininstruktör
rolle@nuab.se
0911-195 55
Mats Holmström

Mats Holmström

Maskininstruktör
mats@nuab.se
072-200 52 06

Personal - Umeå

Marcus Thelin

Marcus Thelin

Fallskyddsinstruktör
marcus.thelin@nuab.se
070-444 55 48

Robert Löfgren

Verktygsprovare/Instruktör
robert.lofgren@nuab.se
070-233 97 01